Přeskočit na obsah

FAQ – časté dotazy

FESTIVAL PROBÍHÁ V DOLNÍCH KOUNICÍCH

Můžu někde na festivalu přespat? Ano, je to možné ve stanovém městečku. Vezmi si s sebou vlastní stan, spacák a karimatku.

Bude možné se někde vykoupat? Ve stanovém městečku je k dispozici sprcha a toaleta. V areálu jsou také mobilní toalety.

Jak je to na festivalu s jídlem? V areálu je náš kiosek s občerstvením. V nabídce budou klobásy a maso z grilu, grilovaný hermelín, hranolky a další… Ke snídani bude možnost si koupit nějakou buchtu. A čepovat budeme kofolu, birell, malinovku a citronádu. Zároveň výtěžek z našeho kiosku putuje na přímou práci s mládeží a na podporu festivalu Kefasfest. Navíc bude možné si vyrobit vlastní pizzu v naší pizzerii.

Mohu přijet jen na jeden den? A co lístky? Je možné je koupit na místě?
Lístky, včetně jednodenních, budou k zakoupení na infopointu před klášterem Rosa coeli.

Jak se dá do Dolních Kounic přijet? Z konečné tramvaje 2 v Modřicích odjíždějí autobusy linky 512. Dále je možné z Brna hlavního nádraží jet vlakem ve směru Bohutice/Ivančice a v Moravských Bránicích přestoupit na autobus 154. Oběma způsoby trvá cesta stejně dlouho.Pro cestu z Brna potřebujete jízdenku na 5 zón v ceně 42 Kč. Majitelům předplatní jízdenky pro zóny 100 a 101 stačí pouze jízdenka na 3 zóny za 27 Kč.

Je festival nějak věkově omezen? Ne, festival se snaží nabízet program i pro celé rodiny, měli by si zde vybrat i tvoji rodiče a mladší sourozenci.

Je možné přijet autem? Ano, ale v areálu kláštera není možné parkovat. Prosím využijte parkoviště na náměstí a nebo na Mlýnském náměstí (odkaz na mapy)

Pokud vás bude cokoliv zajímat využijte kontakty zde.: http://www.kefasfest.cz/kontakty

Za organizátory prosíme seznamte se se pravidly festivalu zde.:
http://www.kefasfest.cz/pravidla